משהו טוב קורה בגבעת אולגה

אירועי שיא חוויתיים בשבוע הבריאות


כחלק מהעשייה הפורה, זו השנה השנייה, של תוכנית "עושים קסמ"ים בגבעת אולגה" (קהילה, סביבה, מדע וים) חברו יחד כל שותפי התוכנית להפקה משותפת בהובלת המתנ"ס של אירועי שבוע הבריאות. האירועים כללו מגוון רחב של הרצאות, סדנאות, התנסויות, פעילויות ספורט ועוד. הפעילות התקיימה בשטח בתי הספר של גבעת אולגה - 'אור לטף', 'יבנה', 'שילה', 'גבעול', 'חופים' ובטכנודע. נוסף לאירועים, הקהל הרב שהשתתף בהם נהנה ואף הופתע ממגוון מתנות שחולקו במקום כגון סל רב פעמי, מגנטים עם טיפים בריאותיים, סימנייה עם מתכון ייחודי ועוד.

התושבים נהנו ממגוון עשיר של פעילויות בנושאי תזונה, ספורט ואורח חיים בריא כגון: גלישת גלים, קונג פו, טיפולים אלטנרטיביים, הרקדה, התרמת דם, שירה בציבור, בישול, ועוד.

בכל ימי הפעילות בלטו במיוחד סדנאות בהם בני נוער מהמיזם עסקי של יחידת הנוער הפעילו את המשתתפים במגוון רחב של פעילויות בנושא אומנות שימושית כגון הכנת ראש דשא, יצירה באבן הפלא ועוד.

ראויים לציון, קבוצות התלמידים "סיירי החולות" בהנחייתו של אסף בן דוד אשר הציגו את עבודות החקר שלהן ואת תערוכת התמונות היפיפיות מעשייתם לאורך שנת הלימודים.

ביום חמישי השתתפו התושבים בצעדת החברה למתנ"סים ססגונית ומהנה בפארק נחל חדרה.סיומו של השבוע, ביום שישי, בו יצאו תלמידי בתי הספר 'אור לטף' ו'יבנה' לסלול במו ידיהם שני מסלולי טיול חדשים באזור גבעת אולגה כחלק מהפרויקט 'הולכים קרוב הולכים ירוק'.

הצלחת השבוע הינה בשותפות הייחודית שנרקמה בין כל השותפים להצלחת תוכנית "עושים קסמ"ים בגבעת אולגה" (קהילה, סביבה, מדע וים). האירועים הופקו בהובלת מתנ"ס גבעת אולגה בשותפות עם משרד החינוך, בתי הספר שמחוייבות הצוות וההנהלה היתה גבוהה במיוחד, אגף החינוך, תוכנית "עיר בשינוי" (קרן לאוטמן וציונות 2000), הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, עמותת צמאון, משרד הבריאות, המעגל הירוק, ערי חינוך. 
טוחן מדיה - בניית אתרים